Marka tescil süreç takibi

E-Tescil'le Tanışın

E-Tescil, marka tescil sürecinizdeki tüm hareketleri size bildiren bir sistemdir.

Amaç

E-Tescil, E-Patent’ten aldığınız tüm hizmetleri kapsar. En başta marka tescil sürecindeki tüm adımlardan anında haberdar olmanızı amaçlar. Biz ne görüyorsak sizinde aynı anda görmenizi istiyoruz.

ÖNCELİK

Marka tescil süreci, E-Patent’in yardımcı aracı E-Tescil ile daima kontrollü ilerler. Marka uzmanlarımız birinci önceliği E-Patent’ten yapılan her marka tescil başvurusunu baştan sona takip ederek size telefon, mail, sms sistemlerle haberdar etmek.

e-tescil-sistemi (1)

Kurulduğu günden bu yana E-Patent, markalaşma sürecini kolaylaştırmayı amaçlamaktır. E-Tescil Sistemi İle Artık Marka Başvuru Durumum ne Oldu Diye Düşünmenize Gerek Kalmayacak.

HER ŞEYDEN HABERDAR OLUN

1

Aynı anda

Marka tescil başvurusu yaptığınız anda artık E-Tescil güvencesindesiniz. Markanızın her kararı uzmanların denetiminde size bildirilir.

2

Basit

Marka tescil başvurusu yaptıktan sonra ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur. E-Tescil sistemi sizi artık sisteme kaydeder ve en ufak değişiklikte uyarır.

3

Ücretsiz

E-Tescil, E-Patent bilişim uzmanlarının geliştirdiği bir sistemdir ve tamamen ücretsizdir. Başvuru yaptığınız anda artık marka sürecinizle ilgili sizin uğraşmanıza gerek yoktur.

Arkasında Uzmanlık Var

Çalıştığımız her uzman İşe Alınmadan Önce Oldukça Zor Mülakatlardan Geçerek E-Patent'e Alınır. Markalaşma Özen İster. En İyileriyle Çalışıyoruz.

İşletme Sağlığı

Bir işletmenin sağlığı başvurduğu markaya bağlıdır. Temelin sağlam olması için anında müdahale gerektiren durumlar oluşabilir. E-Tescil sistemi bunun için icat edildi.

Kontrollü Denetim

Yapılan her başvuru çapraz uzmanlık sistemiyle kontrol edilir. E-Tescil size sadece haber vermekle kalmaz. Herhangi bir sorunda size ne yapacağınızla ilgili yol gösterir.