TÜM TÜRKİYE'DE BASINDA BİZ

E-Patent Her Yerde

Kurulduğumuz günden bu yana bir çok haber sitesinde hizmetlerimiz haber oluyor. Bu sayfadan basındaki haberlerimizi inceleyebilirsiniz.

E-Vekil Nedir?

Marka tescil başvurusunu online şekilde marka ve patent vekiliyle görüşme sağlayarak doğru tescil yapmanızı sağlayan E-Patent bünyesinde geliştirilen bir sistemdir.

Marka Tescil Çalışmaları ve E-Tescil

Marka her bir işletmenin sahip olduğu çok önemli bir değerdir. Bir işletmenin üretmiş olduğu mal veya hizmeti diğer işletmelerin üretmiş olduğu mal veya hizmetlerden ayıran işareti marka denilmektedir.

Bir Marka Nasıl Ortaya Çıkar?

İşletmelerin ihtiyaç duyduğu birçok detay arasında iyi bir marka olarak ön plana çıkmak da gelir. Fakat bir işletmenin bir markaya dönüşmesi için bazı niteliklerin karşılanması gerekir.

E tescil İle tanışın

E-tescil sistemi yapmış olduğunuz marka tescil başvurularınızı anlık olarak takip edebilmeniz için hazırlanmış E-Patent’in geliştirdiği özel bir sistemdir.

E tescil Nedir?

E tescil uygulaması E Patent firması Bilişim uzmanları tarafından geliştirilmiş olan bir sistemdir.

E-Patent Akademi Çözümleri

İnternet ortamında danışmanlık hizmetlerini sizlere sunan epatent akademi ile birlikte insanların markalar hakkında daha fazla bilgi sahibi oluyor.

Kolay Marka Süreç Sistemi; E Tescil

Markalaşma sürecinizi tüm aşamaları ile en hızlı şekilde takip edebilmek istiyorsanız e-tescil sistemini kullanabilirsiniz.

E-Tescil Nedir, Neden Gereklidir?

E-tescil uygulaması sadece E Patent firması ile iş birliği içerisinde olduğunuzda faydalanabileceğiniz özel bir hizmettir.

E Patent Hizmetleri

Marka değerinin gün geçtikçe daha fazla arttığı günümüzde markaların oluşturulması aşamasında çeşitli çözümler ön plana çıkar.